Formularz kontaktowy
Informacje o pożyczce
Twoje dane
Kontakt do Ciebie
Oświadczenia i zgody

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dziesiątka Finanse sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa, z którym można skontaktować się pod adresem biuro@dziesiatka.pl. Twoje dane osobowe wskazane w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu:
  • udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularza lub adresów kontaktowych zamieszczonych w serwisie internetowym w domenie dziesiątka.pl na podstawie prawnie uzasadnianego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegającego na budowaniu i rozwijaniu pozytywnych relacji z Klientem opartych na rzetelności i lojalności,
  • przesyłanie treści marketingowych za pośrednictwem wiadomości elektronicznych e-mail i/lub powiadomień telefonicznych (SMS/MMS), na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych znajdują się w Polityce prywatności.