Dziesiątka Finanse – na rynku od 21 lat!

Dziesiątka Finanse S.A. to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych w Polsce – spółka działa od 2001 roku, ciesząc się wysokim zaufaniem Klientów, którzy przez lata korzystali z szybkich pożyczek gotówkowych w systemie door-to-door. Dziesiątka Finanse jest stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, która zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i rynku. W 2020 roku firma postanowiła całkowicie przenieść swoje działania do online, dzięki czemu może oferować szybkie i bezpieczne pożyczki (10online.pl) bez konieczności wychodzenia z domu.10online.pl – bezpieczne pożyczki w 10 minut!

10online.pl to nowoczesna usługa, która umożliwia wzięcie pożyczki online o wartości od 2000 do 5000 zł w 10 minut. To pożyczka oparta o zaawansowane rozwiązania technologiczne i samo uczące się moduły scoring-owe. Proces pożyczania jest w pełni zautomatyzowany i trwa zaledwie kilka minut, a klient zyskuje pełną swobodę zarządzania swoją pożyczką i własnymi finansami.

Dlaczego 10 online?
  • Szybkość - Pieniądze na Twoim koncie już w 10 minut
  • Doświadczenie – od 21 lat działamy na polskim rynku
  • Jakość obsługi – Zawsze służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów
  • Minimum formalności – Wystarczą dane z Twojego dowodu osobistego i rachunku bankowego
Dziesiątka Finanse –
pożyczamy odpowiedzialnie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dziesiątka Finanse –
pożyczamy odpowiedzialnie. Sprawdż nas!
Grupa Credit Royal®

Grupa Credit Royal® to rodzinna, polska grupa kapitałowa, złożona z przedsiębiorstw działających w obszarze rynku finansowego, customer finance, inwestycji oraz usług prawnych. Podstawowym celem naszego działania są inwestycje na rynku usług finansowych, przede wszystkim w zakresie pożyczek krótkoterminowych, które są udzielane przez nas całkowicie online.

Nasza grupa