POŻYCZKA U NAS,
TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

 
  tygodni
KOSZT
TWOJA RATA
0
TWOJA RATA 0
DO ZWROTU
Termin spłaty
RRSO 0 %
Europejski arkusz informacyjny/RRSO
Zobacz koszt pożyczki
<

WEŻ POŻYCZKĘ

Polityka prywatności

Spółka Dziesiątka Finanse Sp. z o. o. szanuje prywatność osób odwiedzających stronę internetową www.dziesiatka.pl funkcjonującą również pod adresem: www.dziesiatkafinanse.pl oraz www.10finanse.pl i zapewnia bezpieczeństwo ich danych w każdym momencie korzystania z witryny internetowej, zgodnie z przyjętymi w tym zakresie standardami technicznymi i właściwymi przepisami prawa tj. w szczególności zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm. – zwana dalej „Ustawą"). Poniższe zasady obejmują wyjaśnienia dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, gromadzonych za pośrednictwem strony www.dziesiatka.pl.

Administratorem danych osobowych jest Dziesiątka Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-615) ul. Słubicka 5A, po zmianie adresu: ul. 27 Grudnia 3, 61-737 Poznań, NIP: 7842426890, KRS Nr 0000069320 (dalej: "Spółka"). Spółka przetwarza Pana/i dane osobowe w zakresie wskazanym w formularzu kontaktowym oraz w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty produktów i usług Dziesiątka Finanse sp. z o.o. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pana/i dane będą udostępniane partnerom biznesowym Spółki wchodzącym w skład Grupy Credit Royal®, do których należy „Credit Royal®” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa, „Credit Royal Finance” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa oraz „Lucky Star Investments” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przetwarzanie danych za pośrednictwem strony internetowej www.dziesiatka.pl polegać może na: a. zbieraniu danych dotyczących wizyt Użytkowników na stronie internetowej oraz wykorzystywanych przez niego zasobów. Gromadzone informacje obejmują dane dotyczące: lokalizacji, numeru IP, ruchu na stronie; b. zbieraniu danych z formularzy wypełnianych na stronie www.dziesiatka.pl przez Użytkowników, w tym podczas rejestracji w celu otrzymania informacji oraz składania wniosku o udzielenie pożyczki; c. zbieraniu danych Użytkownika w przypadku, gdy Użytkownik kontaktuje się pracownikiem Dziesiątka Finanse Sp. z o.o. za pośrednictwem strony www.dziesiatka.pl.