Pytania i odpowiedzi

W 10 online udzielamy pożyczek gotówkowych w kwocie od 2000 zł do 5000 zł na okres do 12 miesięcy - kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Proces udzielania pożyczki odbywa się całkowicie przez internet, jest bardzo prosty i w pełni automatyczny. Wystarczy wypełnić wniosek, zweryfikować swoje dane i zaakceptować umowę. Decyzję przesyłamy w ciągu 10 minut i jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę pieniądze będą na Twoim koncie w ciągu kilku minut. Aby wypełnić wniosek kliknij tutaj.

W 10online każdy klient jest traktowany indywidualnie. Jeśli jednak decyzja jest odmowna, warto poprawić swoją historię, a następnie można ponownie zawnioskować o pożyczkę.

Na 5 dni przed terminem wymagalności pożyczki można ubiegać się o odroczenie terminu spłaty. W tym celu trzeba zalogować się na swoje konto w Profilu Klienta na 10online.pl, gdzie znajduje się instrukcja w jaki sposób dokonać przedłużenia terminu spłaty. Można także poinformować nas o tym fakcie z wyprzedzeniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Dane kontaktowe znajdują się tutaj.